LM2940S-10
pregled izdelka
Številka dela: LM2940S-10
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 10V 1A DDPAK/TO263-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2940S-10
Številka dela LM2940S-10 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 10V 1A DDPAK/TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56249 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 63dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1A DDPAK/TO-263-3
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -