LM2937ESX-15
pregled izdelka
Številka dela: LM2937ESX-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 15V 500MA DDPAK
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937ESX-15
Številka dela LM2937ESX-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 15V 500MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3912 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2937ESX-15TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA DDPAK/TO-263-3 Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 500mA