LM2937ES-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2937ES-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 12V 500MA DDPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937ES-12
Številka dela LM2937ES-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 12V 500MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32152 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2937ES12 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DDPAK/TO-263-3 Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM2937
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2936Z-5.0/LFT4
LM2936Z-5.0/LFT4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3
Na zalogi: 109892 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2937ES-12/NOPB
LM2937ES-12/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN 12V 500MA DDPAK