LM2936MX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2936MX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LM2936MX-3.3
Številka dela LM2936MX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6007 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2936MX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 2.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 15µA Trenutni - izhod 50mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM2936
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2936MPX-3.3/NOPB
LM2936MPX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT223-4
Na zalogi: 129655 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2936MX-3.3/NOPB
LM2936MX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC