LM2936HVBMA-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2936HVBMA-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
285 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2936HVBMA-3.3
Številka dela LM2936HVBMA-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49180 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 15µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije -