LM2936DT-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2936DT-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
  • Sporočilo
Specifikacije LM2936DT-3.3
Številka dela LM2936DT-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4628 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-252-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3
Tok - Supply (Max) 2.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 15µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije -