LM285BYMX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM285BYMX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM285BYMX-2.5
Številka dela LM285BYMX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6831 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1.5% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena *LM285BYMX-2.5
LM285BYMX-2.5CT
LM285BYMX25
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 120µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 20mA