LM2853MH-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2853MH-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM2853MH-3.3
Številka dela LM2853MH-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6495 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 550kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela LM2853