LM2853-1.2EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM2853-1.2EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL LM2853-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2853-1.2EVAL
Številka dela LM2853-1.2EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL LM2853-1.2 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 4344 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 3 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM2853 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena LM285312EVAL
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 550kHz
natančen opis LM2853 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 3A