LM2852Y-3.3EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM2852Y-3.3EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL LM2852Y-3.3
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2852Y-3.3EVAL
Številka dela LM2852Y-3.3EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL LM2852Y-3.3 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1804 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 2.85 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM2852 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-49691
LM2852Y-3.3EVAL-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 500kHz
natančen opis LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 2A