LM2743-19AEVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM2743-19AEVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LM2743-19A
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2743-19AEVAL
Številka dela LM2743-19AEVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVALUATION LM2743-19A Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1143 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2 V ~ 3.3 V Napetost - Vhod 8 V ~ 14 V
Uporabljena IC / del LM2743 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena LM274319AEVAL
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 300kHz
natančen opis LM2743 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 19A