LM2679T-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2679T-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7
  • Sporočilo
Specifikacije LM2679T-3.3
Številka dela LM2679T-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6552 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-7 (Formed Leads)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads)
Trenutni - izhod 5A Številka osnovnega dela LM2679
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2679T-5.0/NOPB
LM2679T-5.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 5V 5A TO220-7
Na zalogi: 14552 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2679SX-ADJ/NOPB
LM2679SX-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 5A TO263-7
Na zalogi: 23656 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2679T-3.3/NOPB
LM2679T-3.3/NOPB
Opis: IC REG BUCK 3.3V 5A TO220-7