LM2679SDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2679SDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM2679SDX-3.3
Številka dela LM2679SDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6664 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-VSON (5x6) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-VDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 5A Številka osnovnega dela LM2679
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2679SDX-3.3/NOPB
LM2679SDX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON