LM2679SD-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2679SD-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 5A 14VSON
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM2679SD-12
Številka dela LM2679SD-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 5A 14VSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6517 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-VSON (5x6) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-VDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2679SD-12TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 5A