LM2676T-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2676T-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 3A TO220-7
  • Sporočilo
Specifikacije LM2676T-12
Številka dela LM2676T-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A TO220-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2898 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-7 (Formed Leads)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-220-7 (Formed Leads)
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela LM2676
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2676T-12/NOPB
LM2676T-12/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 12V 3A TO220-7