LM2676SD-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2676SD-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 3A 14VSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM2676SD-12
Številka dela LM2676SD-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 3A 14VSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4874 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-VSON (5x6) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 14-VDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2676SD-12CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 3A