LM2675MX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2675MX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LM2675MX-3.3
Številka dela LM2675MX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4427 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 6.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2675MX-3.3CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Trenutni - izhod 1A