LM2675M-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2675M-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2675M-12
Številka dela LM2675M-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13755 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 6.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2675M12 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Trenutni - izhod 1A