LM2673SD-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2673SD-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM2673SD-3.3
Številka dela LM2673SD-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6911 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-VSON (5x6) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 14-VDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2673SD-3.3DKR
LM2673SD33
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 260kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 3A