LM2673S-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2673S-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
135 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2673S-3.3
Številka dela LM2673S-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18354 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela LM2673
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2672N-ADJ
LM2672N-ADJ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1A 8-DIP
Na zalogi: 4553 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2673S-12
LM2673S-12
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Na zalogi: 19070 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2673S-3.3/NOPB
LM2673S-3.3/NOPB
Opis: IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7