LM2672MX-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2672MX-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LM2672MX-12
Številka dela LM2672MX-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6565 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 6.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2672
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2672M-ADJ
LM2672M-ADJ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1A 8-SOIC
Na zalogi: 23145 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2672M-3.3/NOPB
LM2672M-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 1A 8-SOIC
Na zalogi: 16011 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2672MX-12/NOPB
LM2672MX-12/NOPB
Opis: IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC