LM2655MTC-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2655MTC-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 2.5A 16TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM2655MTC-3.3
Številka dela LM2655MTC-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 2.5A 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6157 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 300kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Trenutni - izhod 2.5A Številka osnovnega dela LM2655