LM2598T-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2598T-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-7
  • Sporočilo
Specifikacije LM2598T-3.3
Številka dela LM2598T-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-7 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3556 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-7 (Formed Leads)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 150kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-7 (Formed Leads)
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2598