LM2597MX-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2597MX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2597MX-3.3
Številka dela LM2597MX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45201 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 150kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Trenutni - izhod 500mA Številka osnovnega dela LM2597