LM2595S-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2595S-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
135 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2595S-3.3
Številka dela LM2595S-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21255 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 150kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2595
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2595S-ADJ
LM2595S-ADJ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 1A TO263-5
Na zalogi: 15323 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2595S-12
LM2595S-12
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Na zalogi: 18266 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2595S-3.3/NOPB
LM2595S-3.3/NOPB
Opis: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5