LM2587T-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2587T-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO220
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM2587T-3.3
Številka dela LM2587T-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3914 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5 Formed Leads
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 100kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A (Switch) TO-220-5 Formed Leads
Trenutni - izhod 5A (Switch) Številka osnovnega dela LM2587
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2587T-3.3/NOPB
LM2587T-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO220