LM2587S-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2587S-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG MULTI CONFIG 12V 5A TO263
  • Sporočilo
Specifikacije LM2587S-12
Številka dela LM2587S-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULTI CONFIG 12V 5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2822 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Frekvenca - preklop 100kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 5A (Switch) Številka osnovnega dela LM2587