LM2586S-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2586S-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
  • Sporočilo
Specifikacije LM2586S-3.3
Številka dela LM2586S-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-7 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Frekvenca - preklop 100kHz ~ 200kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Trenutni - izhod 3A (Switch) Številka osnovnega dela LM2586
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2586S-12
LM2586S-12
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO263
Na zalogi: 4762 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2585T-5.0
LM2585T-5.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG MULTI CONFIG 5V 3A TO220
Na zalogi: 13559 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2586S-3.3/NOPB
LM2586S-3.3/NOPB
Opis: IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263