LM2585T-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2585T-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220
  • Sporočilo
Specifikacije LM2585T-3.3
Številka dela LM2585T-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4340 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5 Formed Leads
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 100kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads
Trenutni - izhod 3A (Switch) Številka osnovnega dela LM2585
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2585SX-5.0
LM2585SX-5.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG MULTI CONFIG 5V 3A TO263
Na zalogi: 14123 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2585T-3.3/NOPB
LM2585T-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO220