LM2585SX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2585SX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
  • Sporočilo
Specifikacije LM2585SX-3.3
Številka dela LM2585SX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6752 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Boost, Flyback, Forward Converter Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Frekvenca - preklop 100kHz natančen opis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 3A (Switch) Številka osnovnega dela LM2585