LM2576SX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2576SX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM2576SX-3.3
Številka dela LM2576SX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5842 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2576SX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Trenutni - izhod 3A