LM2575T-12/LB03
pregled izdelka
Številka dela: LM2575T-12/LB03
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575T-12/LB03
Številka dela LM2575T-12/LB03 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29927 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5 Formed Leads
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2575