LM2574HVM-15
pregled izdelka
Številka dela: LM2574HVM-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2574HVM-15
Številka dela LM2574HVM-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26350 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Trenutni - izhod 500mA Številka osnovnega dela LM2574
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2574DW-ADJR2G
LM2574DW-ADJR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG MULT CONFG INV ADJ 16SOIC
Na zalogi: 124649 pcs
Prenesi: LM2574DW-ADJR2G.pdf
RFQ
LM2574DW-ADJR2
LM2574DW-ADJR2
Proizvajalci: ON Semiconductor
Na zalogi: 6124 pcs
Prenesi: LM2574DW-ADJR2.pdf
RFQ
LM2574HVM-15/NOPB
LM2574HVM-15/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC