LM25088MH-2EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM25088MH-2EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL FOR LM25088MH-2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25088MH-2EVAL
Številka dela LM25088MH-2EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL FOR LM25088MH-2 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1689 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 5V Napetost - Vhod 5.5 V ~ 36 V
Uporabljena IC / del LM25088 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena LM25088MH2EVAL
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 250kHz
natančen opis LM25088 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 7A