LM140K-12
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM140K-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1A TO39-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM140K-12
Številka dela LM140K-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 1A TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1831 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-38984
LM140K-12-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-39-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LM140
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM140LAH-12
LM140LAH-12
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Na zalogi: 6911 pcs
Prenesi:
RFQ
LM139J
LM139J
Proizvajalci: N/A
Opis: IC COMP QUAD LPWR L OFF V 14CDIP
Na zalogi: 4705 pcs
Prenesi:
RFQ
LM139DR
LM139DR
Opis: IC QUAD DIFF COMPARATOR 14-SOIC
LM140K-12/NOPB
LM140K-12/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 12V 1A TO39-3