LM1117MPX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM1117MPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM1117MPX-3.3
Številka dela LM1117MPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 135563 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija LM1117-3.3
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-41282-2
LM1117MPX-3.3-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 800mA