LM10CWMX/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM10CWMX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM10CWMX/NOPB
Številka dela LM10CWMX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70155 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 1.1 V ~ 40 V, ±0.55 V ~ 20 V Napetost - vhodni odmik 500µV
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena *LM10CWMX/NOPB
LM10CWMX/NOPBTR
LM10CWMXNOPB
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit 14-SOIC Trenutni - dobava 300µA
Trenutne - vstopne pristranskosti 12nA Številka osnovnega dela LM10
Vrsta ojačevalnika General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM10CW
LM10CW
Proizvajalci: Cynergy3
Opis: CABLE FLOAT SPDT 10A PVC