LM1086IS-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM1086IS-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM1086IS-3.3
Številka dela LM1086IS-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52732 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 27.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM1086IS-3.3-ND
LM1086IS-3.3LD
Q3284089
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DDPAK/TO-263-3 Tok - Supply (Max) 10mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5mA Trenutni - izhod 1.5A