LM1085IS-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM1085IS-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM1085IS-3.3
Številka dela LM1085IS-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 3A DDPAK/TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28830 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 27V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM1085IS33 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A DDPAK/TO-263-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -