LFC789D25CDR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFC789D25CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFC789D25CDR
Številka dela LFC789D25CDR Proizvajalec N/A
Opis IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199017 pcs Podatkovni list
Napetost - Vhod 9 V ~ 16 V Tip Positive Fixed and Adjustable
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-17214-2
LFC789D25CDRE4
LFC789D25CDRE4-ND
LFC789D25CDRG4
LFC789D25CDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število izhodov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 2.5mA Številka osnovnega dela LFC789D25