INA321EA/2K5
pregled izdelka
Številka dela: INA321EA/2K5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INA321EA/2K5
Številka dela INA321EA/2K5 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80358 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 500kHz Napetost - vhodni odmik 0.5pA
Napetost - razčlenitev 8-VSSOP Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Rail-to-Rail Druga imena 296-19951-2
INA321EA/2K5-ND
Usmerjenost 1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število bitov / stopenj 200µV Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Maksimalna izhodna moč x Kanali @ Load Instrumentation
Opis IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP Tok - Supply (Main IC) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
Trenutni - dobava 40µA Kanali na IC 16mA
-3db Bandwidth 0.4 V/µs