INA300AIDGST
pregled izdelka
Številka dela: INA300AIDGST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMPARATOR BIDIR 10VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INA300AIDGST
Številka dela INA300AIDGST Proizvajalec N/A
Opis IC COMPARATOR BIDIR 10VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106510 pcs Podatkovni list
Napetost - Vhod 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP
Serija - Metoda zaznavanja High/Low-Side
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount