HPC36003V20
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HPC36003V20
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije HPC36003V20
Številka dela HPC36003V20 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT ROMLESS 68PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3334 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 68-PLCC
Hitrost 20MHz Serija HPC™
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 68-LCC (J-Lead)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 52 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM -
natančen opis HPC HPC™ Microcontroller IC 16-Bit 20MHz ROMless 68-PLCC Podatkovni pretvorniki -