DMF2802PZA-60
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMF2802PZA-60
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DMF2802PZA-60
Številka dela DMF2802PZA-60 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6227 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) FLASH Napetost - razčlenitev 100-LQFP (14x14)
Serija C2000™ C28x Fixed-Point RoHS Status Tray
Povratni čas obnovitve (trr) 60MHz Zahteva POR, PWM, WDT
Polarizacija 100-LQFP Tip oscilatorja A/D 16x12b
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Operacijski sistem C28x
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Številka izdelka proizvajalca DMF2802PZA-60
Razširjen opis C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Podatki SRAM bajtov - Podatkovni pretvorniki 1.71 V ~ 1.89 V