DM388AAARD11F
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DM388AAARD11F
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DM388AAARD11F
Številka dela DM388AAARD11F Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2177 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Napetost - jedro 1.1V, 1.2V, 1.35V
Tip Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Paket naprave za dobavitelja 609-FCBGA (16x16)
Serija DM38x DaVinci™ Video SOC Pakiranje Tray
Paket / primer 609-LFBGA, FCBGA delovna temperatura -40°C ~ 95°C (TJ)
On-chip RAM 640kB Nehlapen pomnilnik ROM (48 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Ura 970MHz Številka osnovnega dela DM388