DAC3151IRGCT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAC3151IRGCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DAC 10BIT 500MSPS 64VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAC3151IRGCT
Številka dela DAC3151IRGCT Proizvajalec N/A
Opis IC DAC 10BIT 500MSPS 64VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8053 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 1.71 V ~ 1.89 V Napetost - Supply, Analog 1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V
Paket naprave za dobavitelja 64-VQFN (9x9) Nastavitev časa 11ns (Typ)
Serija - Referenčni tip External, Internal
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Current - Unbuffered Druga imena 296-37159-2
DAC3151IRGCT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pretvornikov D / A 1