CY74FCT162952BTPVC
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CY74FCT162952BTPVC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CY74FCT162952BTPVC
Številka dela CY74FCT162952BTPVC Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60407 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 56-SSOP
Serija 74FCT Pakiranje Tube
Paket / primer 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-33196-5
74FCT162952BTPVCG4
74FCT162952BTPVCG4-ND
CY74FCT162952BTPVC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74FCT162952