CSD19502Q5BT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSD19502Q5BT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSD19502Q5BT
Številka dela CSD19502Q5BT Proizvajalec N/A
Opis MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen
Količina na voljo 28816 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 3.3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-VSON-CLIP (5x6)
Serija NexFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 19A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena 296-44043-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4870pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 6V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 80V
natančen opis N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON-CLIP (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)