CDC421A250RGET
pregled izdelka
Številka dela: CDC421A250RGET
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CLK GEN 250.00MHZ 3.3V 24VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDC421A250RGET
Številka dela CDC421A250RGET Proizvajalec N/A
Opis IC CLK GEN 250.00MHZ 3.3V 24VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9667 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Clock Generator
Izhod LVPECL Druga imena 296-24589-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos LVCMOS, Crystal
Frekvenca - maks 250MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No