CDC421250RGETG4
pregled izdelka
Številka dela: CDC421250RGETG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CLOCK GENERATOR 250MHZ 24-QFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CDC421250RGETG4
Številka dela CDC421250RGETG4 Proizvajalec N/A
Opis IC CLOCK GENERATOR 250MHZ 24-QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6210 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V Tip Clock Generator
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos LVCMOS, Crystal Frekvenca - maks 250MHz